Основи ілюстрації

2500 грн. - 10 занять

Опис

Як передати основну думку малюнком? Як посилити і акцентувати увагу на щось важливе, наприклад, характер героя? Відповіді на ці питання ви знайдете на курсі ілюстрації. На цьому курсі ви поринете у світ ілюстрації, пізнаєте процес її створення. Ви знайдете та вдосконалите власний стиль.

Програма

Урок Опис
1 Знайомство з матеріалами, які потрібні для курсу і матеріалами, які використовуються в ілюстрації в цілому. Вибір твору, який будемо ілюструвати (кожен учень вибирає свій). Режисура книги (оповідання). Домашня робота - вибір одного з епізодів для ілюстрації (сюжет ілюстрації), підбір референсу.
2 Опис та розбір базових видів композиції. Розбір композиції та робота над скетчем. Вправи за ритмом і композиції книги в техніці абстрактний колаж. Обговорення референсу з попереднього уроку.
3-4 Знайомство зі стилями відомих ілюстраторів - наберемося досвіду композиції, кольору і в той же час виконуємо пошук свого - також зробимо кілька робіт в різних стилях майстрів ілюстраційної справи. Малюємо стилями сучасних ілюстраторів: Ben Newman, Наташа Гаврилова, Roman Muradov, Teagan White, Freya Blackwood, Mattias Adolfsson, Carson Ellis. Домашня робота-праця над власним стилем. Домашня робота-пошук власного стилю.
5 Підбір композиції, знайомство з колористикою. Малюємо скетч і ілюстрацію. Працюємо з сюжетом: змінюємо сюжет, залишаємо композицію і колористику. Праця над ескізом. Домашня робота-вдосконалення власного стилю.
6 Розбір інтонації в ілюстрації і чому вона така важлива. Як працювати з формою, щоб з'явився зміст? Пробуємо кілька графічних технік на вибір. Наприклад, колаж, папір-пластику, поп-ап або ліногравюру. Домашня робота- ескіз розвороту у власному стилі.
7 Розрядка. Робота над ілюстрацією в колажному стилі. Домашня робота - вдосконалення власного стилю.
8 Поєднання стилів з попередніх уроків. Поєднання власного стилю з різними техніками та матеріалами. Завершення композиційного ескізу.
9-10 Перенесення ескізу на чистовик. На основі отриманих знань малюємо фінальну роботу - ілюстрацію у власному стилі. Формат роботи А3-А2.